Plesová sezóna 2024: Aké šaty vybrať, aby ste boli IN?

S blížiacou sa plesovou sezónou 2024 každý hľadá ten pravý outfit, ktorý by ho odlíšil a zaradil medzi trendsetterov. Módny svet prichádza s novinkami, ktoré určujú, čo bude v móde. Tu sú top tipy na to, ako zvoliť šaty, s ktorými zaručene zaujmete.

 1. Ekologický chic: Udržateľnosť je viac než len trend, je to nutnosť. V roku 2024 sú v kurze šaty z ekologických a recyklovaných materiálov. Vyberajte šaty, ktoré sú nielen krásne, ale ktorých nosením tiež vyšlete silný odkaz o vašej zodpovednosti voči planéte.
 2. Živé farby: Zabudnite na konzervatívne čierne a biely šaty. Tento rok sú IN živé a odvážne farby - myslite na smaragdovú zelenú, hlbokú modrú či žiarivú červenú. Tieto farby nezostanú nepovšimnuté a pridajú vašej prezencii na plesu dynamiku.
  Snímka obrazovky 2024-01-25 o 20.42.13
 3. Retro revival: Historické obdobia a minulé dekády sa vracajú na mólové pódiá, čo sa odráža aj v plesových šatách. Či už ide o šaty inšpirované rokmi 1920 s flapper štýlom alebo o glamour 50. rokov, retro šaty sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné.
 4. Metalický lesk: Metalické odtiene ako zlato, striebro a bronz pridajú vášmu outfitu lesk a luxus. Tieto šaty sú perfektnou voľbou pre večerný ples, kde chcete zažiariť a zároveň zostať v trende.
 5. Transparentné prvky: Hra s priehľadnosťou a látkami, ktoré ponúkajú jemný náznak pokožky, pridajú vášmu vzhľadu zvodnosť a eleganciu. Avšak, kľúčom je zachovať rovnováhu a vkus.
 6. Unikátne vzory a textílie: Nebojte sa experimentovať s nezvyčajnými vzormi a textíliami. Aplikácie, vyšívanie, či netradičné materiály môžu váš šat urobiť neprehliadnuteľným.
 7. Minimalizmus: Pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduchosť, minimalizmus nikdy nevyjde z módy. Čisté línie a nadčasové strihy v neutrálnych farbách môžu mať rovnako silný vplyv ako najodvážnejšie trendy.
  1

V roku 2024 ide o vyjadrenie vlastnej individuality a štýlu s dôrazom na udržateľnosť a inovácie v móde. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek štýl, dôležité je, aby ste sa vo svojich šatách cítili pohodlne a sebavedomo. Plesová sezóna je príležitosťou osláviť seba a svoj jedinečný vzhľad.

Späť do obchodu