5 typov šiat, ktoré musíte mať vo svojom šatníku

5 typov šiat, ktoré musíte mať vo svojom šatníku

Niektoré šaty sú vhodné len na veľmi formálne udalosti, niektoré len na neformálne a iné budú fungovať v rôznych prostrediach. Nie je však možné mať osobitné šaty pre každú príležitosť, ktorej sa zúčastníte. Preto by vo Vašej skrini mali visieť kúsky, ktoré sa hodia na viac príležitostí. V článku Vám povieme o piatich typoch šiat, ktoré musíte mať, aby ste pokryli každý typ udalosti, na ktorej sa pravdepodobne niekedy zúčastníte.

  1. Malé čierne šaty/Malé biele šaty

Čierna je vládnucim šampiónom všestranných a elegantných farieb. Tento typ šiat si môžete obliecť na polo-formálnu svadbu, pracovnú príležitosť, večierok trvajúci do neskorej noci, svadbu a dokonca aj pohreb. Ich biele náprotivky sú rovnako všestranné a vyzerajú nádherne počas celého roka. Počas chladných mesiacov ich môžete doplniť štýlovými bundami a počas horúcich dní v nich vynikne Vaša opálená bronzová pokožka.

  1. Midi

Midi šaty sú ideálne na pracovný pohovor, prvé rande alebo ako pohodlné každodenné nosenie. Sú polo-ležérne a veľmi pohodlné. V chladnom počasí pridajte sako a pár vysokých podpätkov a môžete vyraziť.

  1. Flitrové šaty

Tento typ šiat oslní a zaujme. Sú vhodné na takmer nekonečnú škálu udalostí – polo-formálnych aj formálnych, vrátane promócií, odovzdávania cien, galavečerov či recepcií. Priťahujú pozornosť ako magnet. Majte však na pamäti, že s flitrami je ľahké to prehnať, a preto si dajte pozor na to, aby Váš outfit nebol „až príliš“.

  1. Dlhé priliehavé šaty

Tento typ šiat pôsobí rafinovane, kráľovsky a klasicky. Prispôsobí sa individuálnym typom tela a pôsobí veľmi lichotivo. V týchto šatách môžete zažiariť na červenom koberci alebo sa ukázať na svadbe ako hosť.

  1. Šaty, v ktorých budete mať odhalené ramená

V týchto šatách sa budete cítiť trendy a mladistvo. Sú univerzálne a zároveň pôsobia príťažlivo, pretože ramená sú jednou z najkrajších častí ľudského tela. Šaty a róby bez ramienok zažili najmä v posledných rokoch vzrast čo sa popularity týka. Sú ideálne, ak ste boli pozvané na svadbu, no v závislosti od dĺžky sú využiteľné pre všetky stupne formálnosti.

Späť do obchodu