Čo si obliecť na kokteilové šaty?

Či už ide o formálnu udalosť, akou je svadba alebo oslava, je viac než pravdepodobné, že väčšina žien bude mať na sebe kokteilové šaty. Tento krásny ženský druh šiat ponúka ideálnu príležitosť zvýrazniť svoju postavu. Sú tiež ideálnym spôsobom, ako vyzerať čo najlepšie bez toho, aby ste sa cítili príliš odhalená. Otázkou však ostáva, čo si obliecť na takéto šaty v prípade chladnejšieho počasia? Tu je niekoľko našich návrhov.

Kožušinový kabátik

Kožušina je jedným z kúskov, ktoré by mala mať každá žena vo svojom šatníku – kožušiny sú očarujúce a štýlové, a sú dokonalým spôsobom, ako sa udržať v teple a stále vyzerať trendy a vkusne. Dodávajú tiež nádych elegancie bez ohrozenia. Kožušina je dostupná vo všetkých farebných odtieňoch a vkusne ňou doplníte šaty akejkoľvek farby.

Kabáty

Predovšetkým vlnené kabáty sú najlepšou voľbou počas chladnej noci. Okrem toho, že vás udržia v teple, kabáty dodajú každému outfitu eleganciu a zaujímavosť. Kľúčom je vybrať si kabát, ktorý vkusne doplní váš odev. Napríklad, ak máte na sebe svetlé šaty, mali by ste si obliecť kabát tmavej farby. Vlnený kabát neutrálnej farby sa tiež bude hodiť k väčšine šiat.

Šatky a šály

Šatky a šály sú ideálne pre ženy, ktoré chcú cez svoje kokteilové šaty nejakú ochrannú vrstvu, no stále vyzerajú šik, a to bez toho, aby sa museli zaoberať objemným vrchným oblečením. Šatky sú tiež skvelým spôsobom, ako predviesť svoje šperky a byť kreatívny v súvislosti s doplnkami. Sú dostatočne široké na to, aby sa dali nosiť cez akékoľvek šaty a dajú sa dokonca použiť ako zavinovačky. Sú tiež relatívne lacné, takže si ich môže dovoliť väčšina žien.

Späť do obchodu