.top-category-container__wrapper{ display: none; }

Čo si obliecť na vianočný večierok?

Vianoce sú za rohom a mnohí ľudia stále nenašli ideálny vianočný outfit, ktorý by si počas sviatočného obdobia mohli obliecť. Ak patríte medzi nich, musíte vedieť, že čas sa rýchlo blíži. Je potrebné nájsť si svoj obľúbený vianočný outfit včas, aby ste sa vyhli zhonu na poslednú chvíľu.

Ak hľadáte nápady na oblečenie na vianočný večierok, ste na správnom mieste. Pomôžeme Vám nájsť, čo si obliecť na vianočný večierok, aby ste vynikli z davu.

 1. Červené vianočné outfity. Červené oblečenie je ideálne na takúto príležitosť. Väčšina žien rada nosí červené oblečenie počas špeciálnych príležitostí, ako sú Vianoce. Ak ste však milovníčkou fuchsiovej alebo ružovej, výber takýchto outfitov je tiež skvelý na túto príležitosť.

  Snímka obrazovky 2023-10-26 o 11.24.37

 2. Čierne oblečenie je niečo, čo má pravdepodobne každá žena v šatníku. Čierne šaty si môžete obliecť na akúkoľvek príležitosť v každom ročnom období. Existuje dôvod, prečo čierna zostáva stále populárnou farbou. Čierne šaty sú menej zapamätateľné, vďaka čomu sú ideálne na neustále nosenie. Môžete si vybrať lichotivé čierne šaty, ktoré menej odhaľujú, no pozdvihnú Váš vzhľad výberom topánok či doplnkov.

  Snímka obrazovky 2023-10-26 o 11.25.14

 3. Zamatové šaty sú jedným z elegantných nápadov na vianočné oblečenie. Zamat je všestranný a v tejto látke nájdete veľa šiat, topov či nohavíc. Ak hľadáte neformálnejšie oblečenie, zamatový top s džínsami alebo širokými nohavicami je to, v čom na vianočnom večierku vyniknete.
 4. Svetlé pastely sú ideálne na vianočnú sezónu. Toto sviatočné obdobie je plné bledoružových a fialových farieb. Hodia sa aj farby ako slivková, čokoládovo hnedá, námornícka či farba dreveného uhlia.
 5. Rovnako ako zamat, tak aj čipkované vianočné outfity sú ideálne na sviatočné obdobie. Hodia sa do formálneho aj neformálneho obdobia. Čipkované šaty si môžete obliecť na vianočný večierok alebo čipkovaný top k nohaviciam alebo džínsom, ak chcete dosiahnuť ležérny vzhľad.
 6. Flitre vyzerajú na Vianoce krásne. Či už topy alebo čipkované šaty dodajú Vášmu vzhľadu šmrnc.

  Snímka obrazovky 2023-10-26 o 11.25.54

 7. Ak chcete dosiahnuť viac pôvabu, ideálne sú dlhé šaty alebo róby, vďaka ktorým budete z davu vyčnievať.
Späť do obchodu