Na tieto veci si dávajte pozor, ak si na ples vyberiete šaty s odhaleným chrbtom

Šaty s odhaleným chrbtom sú stále v móde a môžeme povedať, že jednoznačne právom. Sú to šaty, z ktorých padajú sánku, pútajú pozornosť v miestnosti a dodávajú dramatický šmrnc. Pri týchto šatách je však dôležité pamätať na niekoľko vecí.

  1. Nájdite správnu podprsenku. Nájsť správnu podprsenku k takýmto šatám je zložité. Nechcete, aby bola podprsenka viditeľná, no nechcete ani ísť na udalosť bez nej. Jednou z možností je všiť košíčky priamo do šiat. Toto je skvelé riešenie, ak Vaše prsia nie sú príliš veľké. Na trhu sú tiež špeciálne podprsenky navrhnuté priamo k tomuto typu šiat.  2. V centre pozornosti je Váš chrbát. Keď máte na sebe šaty s odhaleným chrbtom, v centre pozornosti je táto časť tela. Dbajte teda na správnu starostlivosť o pokožku. Na odstránenie odumretej kože použite telový peeling. Investujte to krémov proti akné, ak Vás akné trápi a nakoniec naneste krém na zvlhčenie chrbta a vytvorte tak žiarivý efekt.
  3. Zvoľte správnu veľkosť. Nevyberajte šaty, ktoré sú príliš tesné alebo príliš voľné. Šaty by mali čo najlepšie obopínať všetky Vaše krivky a mali by ste sa v nich cítiť sebaisto. Príliš veľké šaty zanechajú vzadu medzeru a príliš tesné šaty ukážu, čo chcete nechať schované.  4. Zvoľte správny účes. Tento typ šiat vytvára dramatický efekt, ktorého centrom je Váš chrbát, tak prečo ho zakrývať vlasmi? Zvoľte elegantný drdol, ktorý udrží každý prameň na svojom mieste počas celého večera. Tiež môžete zvoliť voľnejší drdol, z ktorého bude vpredu uvoľnených niekoľko pramienkov, no bude stále odhaľovať Váš chrbát. Počas večera zistíte, že tento účes je omnoho pohodlnejší, než rozpustené vlasy, ktoré Vám počas celého plesu zavadzajú.
Späť do obchodu