.top-category-container__wrapper{ display: none; }

Najlepšie farby večernej róby

Výber šiat môže byť ťažký, a preto by celý výber mal mať postupnosť. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je rozhodnúť sa najskôr o farbe. Alebo sa Vám môžu páčiť len niektoré strihy, prípadne konkrétne materiály. Najlepšia farba Vašej róby však záleží aj od toho, aký typ udalosti sa chystáte navštíviť.

Bezpečné neutrálne farby

O neutrálnych farbách netreba veľa hovoriť. Do nášho povedomia sa dostalo niekoľko farieb ako krásnych, bez ohľadu na to, na akú udalosť ich nosíme. Elegantné šaty, ako sú večerné šaty, vyzerajú skvele najmä v neutrálnych farbách, pretože farba nehovorí hlasnejšie ako črty a strih šiat. Tiež sa nedostávajú do konfliktu so vzhľadom ich nositeľky. Ak chcete, aby Vás ľudia obdivovali, kvôli jemným detailom šiat, zvoľte ich v neutrálnych farbách.

Našťastie existuje veľa možností v rámci týchto parametrov. Dizajnéri vždy posúvajú hranice. To, čo bolo kedysi voľbou medzi pevnou bielou, čiernou alebo krémovou, sa zmenilo na širokú škálu odtieňov, lesku a textúrnych variácií.

Odvážne a krásne

Keď ste pripravení na odvážnejší vzhľad, skočte priamo do dúhy. Až príliš často sa ľudia držia neutrálnych tónov, keď je k dispozícii celý svet farieb. Zábavným spôsobom, ako sa dostať do farebnejšieho myslenia, je vybrať si šaty podľa nálady večera. Pre vášnivé rande preskúmajte pikantné červené a ružové. Pre kráľovský zážitok – fialová, vždy priťahuje obdivujúce oči. A keď potrebujete byť trochu tajomnejší, zamierte rovno k blues a aquas. Nakoniec, keď potrebujete vyvolať dobré vibrácie, vyskúšajte žlté a oranžové.

Hrajte sa s paletami

Kto povedal, že šaty musia byť v prvom rade jednofarebné? Každý, kto si prezrel výber módnych spoločenských šiat, Vám môže povedať, že najlepšie farby na večerné róby sú často viac farieb než len jedna. Zatiaľ čo elegantné šaty v jednofarebnej farbe sú lichotivé, kúsky, ktoré úspešne využívajú kombinácie farieb, sú oveľa pôsobivejšie. Pre každého, kto je nervózny z výraznejších výberov – začnite jednoducho so šatami, ktoré používajú analogické farby alebo odtiene v rámci jednej farby.

Späť do obchodu