.top-category-container__wrapper{ display: none; }

Najnovšie trendy vo svete spoločenských a plesových šatách na plesovú sezónu 2023

Každá sezóna so sebou prináša nové trendy v módnom priemysle, a spoločenské či plesové šaty nie sú výnimkou. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie trendy v spoločenských a plesových šatách pre túto sezónu, ktoré určite zaujmú každého milovníka módy.

  • Plášte - Plášte sa stali veľkým trendom pri spoločenských a plesových šatách. Či už je to plášť s rôznymi vzormi alebo jednofarebný, plášte pridávajú elegantný a sofistikovaný dotyk každým šatám.
  • Zamat - Zamatové šaty sú v súčasnosti veľmi populárne. Tento mäkký a luxusný materiál dodáva šatám hlboký a bohatý vzhľad. Zamatové šaty v kombinácii s plášťom sú skvelou voľbou pre zimné a jesenné plesy.
  • Výstrihy - Výstrihy na šatách sú v súčasnosti veľkým trendom. Nemusí to byť len štandardný výstrih na krku. Výstrihy môžu byť umiestnené na rôznych miestach, ako napríklad chrbát alebo na bokoch. Výstrihy dodávajú šatám odvahu a eleganciu.

  • Hlboké tóny - Tento rok sú veľmi populárne hlboké a tmavé farby, ako sú bordová, vínová a smaragdová. Tieto farby vyzerajú veľmi elegantne a dokážu sa prispôsobiť rôznym tvarom a strihom šiat, ale aj rôznym postavám.  • Zadné zipsy - Zadné zipsy sú ďalším trendom, ktorý vidíme na módnej scéne tento rok. Zipsy môžu byť viditeľné alebo skryté a pridávajú šatám ďalší prvok dizajnu.
  • Asymetrické strihy - Asymetrické strihy na šatách sú veľmi moderné a pridávajú šatám odvahu a originalitu. Tieto strihy môžu byť umiestnené na rôznych miestach šiat, ako napríklad na bokoch, na ramenách alebo na spodnej časti šiat.
  • Zaujímavé detaily - Drobné detaily a ozdoby môžu pridať šatám osobitý šmrnc. Jednoduchý dizajn šiat môže byť obohatený o zaujímavé zipsy, stuhy, mašle alebo perie, čo dodáva šatám štýlový vzhľad.
  • Satén - Saténové šaty sú stále populárne, ale teraz sa objavujú v rôznych farbách a strihoch. Saténové šaty v klasických farbách, ako je čierna alebo tmavomodrá, sú skvelou voľbou pre formálne udalosti, zatiaľ čo farebné šaty dodajú do vašej garderóby úplne nový nádych.
  • Čipka - Čipka je vo svete spoločenských a plesových šiat populárna vždy. Tento rok vidíme čipku v rôznych farbách a strihoch. Čipka môže byť použitá na celých šatách alebo len ako ozdoba v určitých častiach šiat.

Späť do obchodu