Spoločenské šaty, vyberte si výnimočné šaty | Glossy.sk
Logo
08:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Etiketa black tie udalosti
02.02.2023

Etiketa black tie udalosti

Účasť na podujatí black tie môže byť oboje – vzrušujúce aj zastrašujúce. Black tie eventy sú formálne udalosti, ktoré sa zvyčajne konajú vo večerných hodinách a prísne sa dodržiavajú pravidlá obliekania. Znalosť správnej etikety Vám pomôže cítiť sa sebaisto a užiť si podujatie naplno. Tu je niekoľko dôležitých tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď sa zúčastníte podujatia black tie.

Vhodne sa oblečte: Udalosti black tie vyžadujú formálny odev, a to znamená nosiť smoking alebo čierny oblek pre mužov a dlhé formálne elegantné šaty pre ženy. Nenoste nič príliš okázalé alebo odhaľujúce a držte sa klasických, elegantných štýlov. Pre ženy je dobrý nápad nosiť šaty, ktoré Vám zakrývajú ramená a padajú až na zem.

Príďte včas: Na black tie event je dôležité prísť včas. Skorý príchod môže byť považovaný za nevhodný a neskorý príchod môže narušiť priebeh udalosti. Snažte sa prísť najneskôr 15 minút pred začiatkom.

Počas udalosti buďte zdvorilí: Black tie udalosti sú zvyčajne formálnejšie ako iné udalosti, takže je dôležité dbať na svoje správanie. Nehovorte príliš nahlas, nepoužívajte telefón ani sa nezapájajte do akéhokoľvek správania, ktoré by mohlo byť rušivé.

Dodržujte plán sedenia: Ak je zavedený zasadací plán, je dôležité ho dodržiavať. To zaistí, že si každý odnesie príjemný zážitok a že podujatie prebehne hladko.

Ukážte vďačnosť: Ak ste hosťom udalosti, nezabudnite poďakovať hostiteľovi za pozvanie. Či už je to prostredníctvom rukou napísanej poznámky alebo verbálneho poďakovania, prejavenie vašej vďačnosti je kľúčovou súčasťou etikety black tie eventu.

Účasť na podujatí black tie si vyžaduje určitú úroveň formálnosti, ale dodržiavanie týchto pokynov Vám pomôže cítiť sa sebaisto a zažiť príjemný zážitok. Ak sa vhodne oblečiete, prídete načas, budete rešpektovať zasadací plán a prejavíte vďačnosť, budete na dobrej ceste užiť si úspešnú black tie udalosť.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nechcete premeškať novinky? Zapíšte sa do nášho newslettera:
O nás

Eshop Glossy.sk ponúka najnovšie módne trendy zo sveta spoločenských šiat. Chceme, aby každá žena na spoločenskej udalosti bola práve tá, ktorá bude neprehliadnuteľná a oslnivá. Preto v našom eshope nájdete širokú ponuku kvalitných značkových spoločenských šiat. Veríme, že na svoje si príde každá z Vás, preto ponúkame šaty rôznych strihov, dĺžok, veľkostí, farieb a materiálov. U nás nájdete dlhé šaty, midi šaty, krátke šaty, šaty s čipkou, šaty s tylovou sukňou, šaty s rukávmi, šaty s odhaleným chrbtom, kokteilové šaty, šaty s volánmi, flitrované šaty, kamienkové šaty... Sortiment vždy dopĺňame podľa aktuálnej sezóny a módnych trendov. Neváhajte si preto vybrať svoje vysnívané šaty na svadbu, šaty na stužkovú, šaty na ples, promócie či šaty na večierok. V prípade potreby Vám vždy radi pomôžeme či poradíme. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948727250 či emailom info@glossy.sk.

Príjímame platby kartou

Kontaktujte nás:
www.glossy.sk
08:00 - 15:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk