Čo očakávať, keď si zvolíte dlhé plesové šaty?

Ples je pre mnohé ženy významným módnym míľnikom. Každý chce na plese vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. S plesom sa spája veľa očakávaní, ale ja veľa nervov. Preto je niekoľko vecí, na ktoré by ste mali myslieť, ak si na ples zvolíte dlhé šaty.

  1. Na topánkach záleží. Pri dlhých plesových šatách veľmi záleží na tom, aké topánky zvolíte. Môžu Váš vzhľad doviesť k dokonalosti alebo úplne zničiť. Ak nezvolíte správne topánky, môžete šaty ťahať po zemi celú noc. Riskujete tak, že Vám ľudia budú stúpať na šaty, roztrhnú ich alebo spôsobia, že zakopnete a spadnete. Nikto si nechce z plesu doniesť takúto spomienku.

    Zvoľte vysoké podpätky, ak nemáte čas na úpravu šiat. Ak však chcete zvoliť pohodlnejšiu obuv na nižšom podpätku, nechajte si dostatok času na to, aby ste si šaty dali upraviť.  2. Dlhé šaty vyzerajú elegantnejšie a formálnejšie než krátke šaty. Ples je veľmi formálnou udalosťou a ak zvolíte dlhé šaty, nemusíte sa obávať, že nesplníte dress code. Ak hľadáte elegantný vzhľad, zvoľte dlhé šaty.  3. Ak si vyberiete dlhé plesové šaty, budete mať na výber širšiu škálu štýlov šiat. Krátke šaty nemajú taký dĺžku, aby poskytli rozmanitosť, ktorú majú dlhé šaty. Tu je niekoľko štýlov:
    morská panna – priliehavé šaty s dramatickou sukňou. A-line – tento tradičný štýl sa hodí k mnohým typom tela. Je to vypasovaný živôtik s postupne sa rozširujúcou sukňou. Vytvára lichotivú siluetu, ktorú mnoho žien zbožňuje.
Späť do obchodu