.top-category-container__wrapper{ display: none; }

Ako si vybrať šaty na vianočnú párty?

Výber oblečenia na vianočné večierky niektoré ženy milujú, iné nenávidia. Najdokonalejšia výhovorka pre minuté peniaze je, že chcete ohúriť svojich priateľov, rodinu či kolegov. Výber oblečenia na vianočný večierok má však aj iné čaro, deje sa to len raz do roka, počas najkrajšieho obdobia roka. Je však dôležité nájsť si štýl, ktorý sa najlepšie hodí na Vaše krivky. Šaty sa musia hodiť k tematike celého večierku a nemôžu byť príliš krátke, aby neboli nevhodné. Preto Vám prinášame niekoľko tipov, ako nájsť a vybrať dokonalé šaty.

Obliekanie sa do flitrov a pestrých farieb je počas sviatočného obdobia úplne prijateľné, preto siahnite po oslnivom dizajne, ktorý by ste si normálne nevybrali, ale už dlho po ňom túžite. Zvážte tradičné sviatočné farby – zelenú a červenú, a nezabudnite, počas tohto obdobia, flitrov nie je nikdy priveľa.

Aj keď je sviatočná sezóna ideálnou príležitosťou pre posunutie svojich limitov, existuje niekoľko báječných spôsobov ako sa zúčastniť večierkov bez toho, aby ste ignorovali svoj štýl. Existuje aj veľa jemných ženských možností, vrátane ružových metalických šiat s dievčenským štýlom alebo podobné jemné farby. Môžete siahnuť aj po objemnejšie rukávy vo viktoriánskom štýle, prípadne nenápadne lesklé šaty s nádychom slávnosti.

Keď sa povie flitre nepredstavujte si hneď lesklé šaty, v ktorých si Vás hneď každý všimne. Flitre a lesk sú často kombinované aj s jemnými a decentnými farbami a šatami. Ak to pre Vás nie je komfortné, nemusíte siahať po výrazných farbách, ako je zelená a červená. Pri výbere šiat, a to aj pri šatách na vianočný večierok, myslite vždy aj na svoje pohodlie.

Späť do obchodu