.top-category-container__wrapper{ display: none; }

Čo treba zvážiť pri nákupe tehotenských spoločenských šiat?

Tehotenstvo je najkrajším obdobím v živote ženy, s ktorým sa však spája nejedna výzva. Patrí medzi ne napríklad obliekanie, pretože vaše telo sa neustále mení. Deväť mesiacov sa však nemôžete skrývať doma a nemali by ste sa báť ani účasti na večerných udalostiach, ktoré si vyžadujú oblečenie večerných šiat. Aj v šatách sa počas tehotenstva môžete cítiť rovnako krásne, ako vyzerá vaše telo. Tu je niekoľko tipov, vďaka ktorým nájdete tehotenské večerné šaty na špeciálne príležitosti, ktoré si nemôžete dovoliť nechať ujsť.

Hľadajte mäkké a pružné materiály

Jednou z prvých vecí, ktoré by ste mali zvážiť je typ materiálu, z ktorého sú šaty vyrobené. Šaty by mali byť ľahké a priedušné, aby vám nebolo teplo a nepotili ste sa v materiáli ako je hodváb. Jersey je skvelý materiál, pretože je mäkký a pružný. Bavlna, bavlnený tyl, kašmír a ľan sú tiež skvelé možnosti. Sú príjemné, savé a priedušné – ideálne pre vaše meniace sa telo.

Pochváľte sa rastúcim bruškom

Či ste tehotná alebo nie, hlavným faktorom pri hľadaní dokonalých večerných šiat by mal byť vždy tvar postavy. V tehotenstve môžu byť ideálne tvary áčkového strihu, ktoré skvele vytvarujú vašu postavu, nechajú vyniknúť bruško a zároveň nechávajú priestor na rast bruška, takže ich môžete nosiť počas celého tehotenstva.

Vyberte si bezpečnú dĺžku

Nočnou morou každej ženy je zakopnúť a spadnúť. Počas tehotenstva to môže byť obzvlášť nebezpečné, preto by ste mali starostlivo zvážiť dĺžku vašich večerných šiat. Aj keď tie najdlhšie šaty môžu byť krásne, odložte si ich na neskôr a vyberte si šaty, ktoré nesiahajú až po zem. Šaty po kolená a midi šaty sú bezpečné, a štýlové možnosti.

Hrajte sa so vzormi

Ak ste odvážna a rada nosíte vzorované šaty, nedávajte ich bokom ani v tehotenstve. Ak chcete šaty so zoštíhľujúcim efektom, vyberte zvislé čiary. Ombré vzory môžu tiež pekne vyniknúť. Flitre môžu dodať vaším šatám iskru a lesk, zatiaľ čo čipka môže pozdvihnúť sofistikovanosť róby.

Späť do obchodu