Najlepšie farby šiat na jesennú svadbu

Nájsť niečo na svadbu nie je jednoduché. Môžete prejsť celý svoj šatník a máte pocit, že si nemáte čo obliecť. Jeseň je skvelý čas vybrať si niečo nové a svieže v skvelej farbe. Akú farbu si však na jesennú svadbu vybrať? Toto sú najlepšie farby šiat, ktoré sa na takúto svadbu hodia. Tak snáď vás inšpirujeme.

Bohaté tóny šperkov

Bohaté tóny šperkov sú luxusné farby, ktoré dodajú vášmu večeru dramatický šmrnc. Smaragd, zafír a rubín sú dokonalými príkladmi odvážnych odtieňov šperkov. Farby dostali svoje meno podľa drahých kameňov.

Na formálnu večernú svadbu si oblečte hlboké zafírové šaty s remienkovými striebornými sandálmi. Rozhodnite sa pre midi rubínové šaty pre zábavnú popoludňajšiu svadobnú záležitosť.

Horčicová žltá

Jeseň je ideálny čas na nosenie tohto nádherného, ​​hlbokého a pôsobivého tónu. Horčicovo žltá je tiež neuveriteľne trendy pre rok 2022, vďaka čomu je na jesennú svadbu ešte príťažlivejšia. Trend neznamená, že nejde o nadčasový svadobný look.

Skúste skombinovať horčicovožlté šaty so zelenou sponkou alebo zelenými zamatovými lodičkami.

Brusnica

Jeseň je sezóna brusníc, takže dáva zmysel nosiť na svadbu tento živý, hlboký odtieň. Vítaným párom s brusnicami je broskyňa. Je to zábavná, ovocná farebná kombinácia na jesennú svadbu. Béžová je ďalšou skvelou farebnou možnosťou na spárovanie s brusnicou. Hľadajte doplnky s týmito tlmenými odtieňmi, aby brusnicové šaty vynikli rozkošou.

Čierna

Existuje dôvod, prečo sú malé čierne šaty obľúbené pri mnohých príležitostiach. Vezmite si svoje obľúbené čierne šaty a pridajte k nim farebné odtiene, aby ste z nich urobili ten najlepší jesenný svadobný štýl. Fuschia je trendová farba jesene 2022, takže si vezmite pár podpätkov v tomto červenofialovom odtieni. Nechajte svoje doplnky zažiariť, keď ich skombinujete s čiernymi šatami.

Späť do obchodu